Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo

  • 95 m²
  • 2 ložnice
  • 1 koupelna

Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo je 95 m² apartmán nabízející ubytování pro 6 hostů. Tento apartmán zahrnuje 2 ložnic, 1 koupelen a kompletní kuchyni.

Koloseum je ve vzdálenosti 2 km, zatímco Sixtinská kaple je 2,1 km daleko. Centrum města Řím je 3 km daleko. Tonnarello nabízí hostům jídla italské kuchyně a je pouze 100 metrů daleko. Autobusová stanice Lgt Farnesina/Trilussa je 800 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo
Villino San Cosimato, Nel Cuore Di Trastevere
Cena pouze pro mobilní zařízení

Villino San Cosimato, Nel Cuore Di Trastevere

8.9
Vynikající 8 recenzí
132 m od ubytování
USD 273 USD 246
za noc
Trastevere Lovely Loft
Cena pouze pro mobilní zařízení

Trastevere Lovely Loft

5.7
Důstojně 3 recenze
404 m od ubytování
USD 188 USD 169
za noc
Luxury Apartment In Trastevere San Calisto
Cena pouze pro mobilní zařízení

Luxury Apartment In Trastevere San Calisto

10
Skvělý 2 recenze
423 m od ubytování
USD 1079 USD 971
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Rome Ciampino Airport
    24 km

    Vlaková nádraží

    Roma Trastevere Station
    1,5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence27802,IT058091C2X43GYKOK
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo umístěn?
      Apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo se nachází v blízkosti Bazilika Panny Marie v Trastevere.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo apartmán patří mimo jiné Koloseum, Fontána di Trevi, Andělský Hrad.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo?
      Noční pobyt v apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo bude stát 559 €.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Tonnarello a Grazia & Graziella, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán dostupný internet?
      Ne, toto ubytování typu apartmán nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.
    • Jak velký je apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo?
      Apartmán Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo má 95 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Rome Ciampino Airport
    24 km

    Vlaková nádraží

    Roma Trastevere Station
    1,5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Roma Your Home In Trastevere E Gianicolo

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít